O mnie

fotograf slubny Warszawa O mnie

Kim jestem?

Góral z pochodzenia, narciarz z zamiłowania, fotograf z pasji. Stale szukam nowych inspiracji. Swój warsztat fotograficzny doskonalę od wielu lat. Fotografia ślubna jest moją ulubioną formą uwieczniania wyjątkowych chwil.

Jak pracuję?

Każde zlecenie jest inne, dlatego do każdego z nich podchodzę indywidualnie i traktuję jak nowe wyzwanie. Wykonując reportaż ślubny staram się wniknąć w otoczenie, stale obserwując dziejące się wokół wydarzenia, aby w efekcie uwiecznić ten wyjątkowy dzień ślubu w sposób naturalny i oryginalny. Natomiast podczas pleneru ślubnego staram się realizować określoną wizję pracując z Parą Młodą, światłem, kompozycją.

Moje narzędzia pracy?

Pracuję przede wszystkim światłem, które jest moim zdaniem najważniejsze do osiągnięcia tego co w fotografii najważniejsze czyli zdjęć, które zapadają na długo w pamięć. Korzystam z profesjonalnych aparatów, obiektywów oraz różnorodnych akcesoriów oświetleniowych.

Gdzie pracuję?

Pracuję głównie na terenie województw centralnych (Warszawa, Łódź, Lublin, Toruń, Radom, Płock, Białystok, Kielce i nie tylko) ale dojadę również wszędzie tam gdzie zechcą mnie Państwo zaprosić. Na życzenie wykonuję również Ślubne Plenery Zagraniczne.

 

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio oraz ofertą.

Michał Micherdziński